SZLIFOWANIE NASTĘPUJE PO UPŁYWIE OKOŁO DWÓCH TYGODNI OD UŁOŻENIA PODŁOGI W CELU WYRÓWNANIA.

W PRZYPADKU PODŁÓG STARSZYCH USUWAMY ZNISZCZONĄ WARSTWĘ DREWNA I LAKIERU ZA POMOCĄ SZLIFOWANIA W CELU UZYSKANIA ODPOWIEDNIEJ GŁADKOŚCI.

W TRAKCIE szfilfowania WYKONUJEMY SZPACHLOWANIE, KTÓRE POLEGA NA WYPEŁNIENIU PRZERW MIĘDZY DESKAMI SPECJALNYM SPOIWEM. POLEROWANIE PARKIETU WYKONUJEMY SPECJALISTYCZNĄ MASZYNĄ POLERUJĄCĄ.

 

 

cyklinowanie podłóg Z ZASTOSOWANIEM ODPOWIEDNICH SPECJALNYCH SIATEK POLERUJĄCYCH CO W ZNACZNYM STOPNIU POPRAWIA JAKOŚĆ CYKLINOWANIA.

PO CYKLINOWANIU WYKONUJEMY LAKIEROWANIE, OLEJOWANIE I WOSKOWANIE.

NA WSZYSTKIE NASZE PRACE UDZIELAMY GWARANCJI. POSIADAMY NOWOCZESNE MASZYNY, DOŚWIADCZENIE, ORAZ KORZYSTAMY Z PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

 

 

KONSERWACJA I PIELĘGNACJA PODŁOGI DREWNIANEJ JEST BARDZO ISTOTNA DLA KAŻDEGO JEJ WŁAŚCICIELA, PONIEWAŻ UTRZYMANIE PODŁOGI W DOBRYM I ŁADNYM STANIE PRZEZ WIELE LAT WYMAGA JEJ PIELĘGNACJI.WŁAŚCIWA I REGULARNA KONSERWACJA PARKIETU WYDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ PODŁOGI NAWET O 50%.

DLATEGO WAŻNYM ELEMENTEM JEST STOSOWANIE ODPOWIEDNICH ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH I PRZESTRZEGANIE ZALECEŃ PRODUCENTA, PONIEWAŻ RÓŻNIĄ SIĘ ZASTOSOWANIEM NP ŚRODKI DO PIELĘGNACJI PODŁOGI LAKIEROWANEJ SĄ INNE NIŻ OLEJOWANEJ I JEŻELI UŻYJEMY NIEODPOWIEDNIEGO ŚRODKA MOŻEMY DOPROWADZIĆ DO ZNISZCZENIA PODŁOGI.

 

 

RENOWACJA. KAŻDY PARKIET, NAWET TEN, KTÓRY MA WIELE LAT MOŻNA ODNOWIĆ I SPRAWIĆ BY WYGLĄDAŁ JAK NOWY. DZIĘKI ODPOWIEDNIM TECHNIKOM RENOWACJI PODŁÓG, ORAZ UŻYCIU ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU I MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH JESTEŚMY W STANIE PRZYWRÓCI MU DAWNY BLASK.

JEŚLI DREWNIANA PODŁOGA WYGLĄDA NA NIECO ZUŻYTĄ, JEDYNE CO TRZEBA ZROBIĆ TO PODDAĆ JĄ RENOWACJI, BY ODZYSKAŁA DAWNY POŁYSK. ODNOWA PARKIETU WCALE NIE JEST ŁATWA,ALE Z PEWNOŚCIĄ WARTA ZACHODU.

 

 


 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

 

Zobacz realizacje